Vždycky bývá těžší boj vzdát, než se dál snažit...Proto nejsem srab !..
Návrat.. x)

Září 2008

Prostě mega písnička

30. září 2008 v 20:47 | mautinkaa-Liquid Lust |  Tristania
prostě mega písnička Tristania-Angina


nedostanu se seeem !!

30. září 2008 v 13:10 | mautinkaa-Liquid Lust |  Oznámení :
Všem se moc omlouvám, ale tento týden se semka asi na pc nedostanu, tak toho tu moc nebude, ale ten další týden tu budu naopak fuurt, tak sem toho zase dám mega mooc PS : moc vám kujii za hlásky :) zatím chooji :)

Letní slzy..

26. září 2008 v 19:12 | mautinkaa-Liquid Lust |  Povídky - Příběhy :)
Stojím u okna a svůj pohled upínám někam daleko za hory. Zrovna vyšlo sluníčko a svítí svými paprsky do mých očí. Ale mně to nevadí, nezakrývám si je a snažím se dívat do dálky. Už nejsem malá holka! Musím něco vydržet! Jen kdybych na to přišla dřív...
Levou rukou se opírám o topení pod oknem a pravou rukou si prijedu své dlouhé vlasy. Jsem na ně pyšná. Když jsem byla malá, záviděla jsem těm pubertálním holkám, které měly vlasy do půlky zad. Všechno to byly hezké holky, které svými pohledy popletly hlavy všem klukům. Usmívali se a kroutili si pramínky vlasů na prsty. Před pár měsíci jsem si vlasy natáčela stejně jako ony a usmívala jsem se na svět. Ale teď mi připadá, že to vůbec nejsem já. Jako bych se najednou vypařila a místo mě se tady objevila holka, která vypadá jako já, ale chová se úplně jinak. Je zamlklá a smutná.
A nedívívá se z okna, aby obdivovala svět anebo přemýšlela o všech těch hezkých věcech. Ale stojí tam, protože závidí všem lidem, kteří stojí tam v dálce. Oni se teď netrápí, oni žijí svůj život. A nejhorší je, když si uvědomím, že ta holka sem já...Ale teď od začátku.

Ten den jsem se probudila brzo, bylo něco kolem šesté a já už nemohla spát. Pomalu jsem vylezla ze své zahřáté postýlky a měla jsem pocit, že se musím jít projít. Popadla jsem propisku a kousek papíru a napsala jsem mamce krátký vzkaz. Natáhla jsem si kalhoty a oblékla jsem si tričko, pak jsem se pomalu vyplížila z pokoje. Vodou jsem si opláchla obličej a zašla jsem si pro brusle. ,, Hej...Maxi!" zavolala jsem potichu svého psa. Dala jsem ho na vodítko a zabouchla jsem za sebou dveře. Byl slunečný den, zrovna jako dneska. Sluníčko svítilo a lesklo se mi ve vlasech, měla jsem skvělou náladu a tak jsem se vydala na svou oblíbenou cestu k řece. ,,Maxi! Zpomal!" zařvala jsem an svého neposlušného pejska.,,Skoro za týden mám závody a nemůžu mít zlámané nohy," upozornila jsem ho. Jakoby mě slyšel, zpomalil a já se chytila jedné značky, abych nespadla. ,,Jsi v pohodě?" zeptala se mě najednou ,,značka". ,,Jej, promiň," vykoktala jsem rychle. Omylem jsem se nechytla značky, ale jednoho krásného kluka. Zamrkal na mě svýma modrýma očima a já ho rychle pustila. ,,To nevadí, jsem rád, že jsem ti pomohl!" řekl a mile se na mě usmál. ,, Nechtěla by sis na chvíli sednout ?" zeptal se. ,,Moc ráda," pípla jsem. ,,Tak zajdeme na pohár?" navrhl. ,,Fajn, zmrzlinu bych brala," usmála jsem se a svůdně jsem si olízla rty. Konečně jsem se probrala. ,,Tak jo," řekl a ukázal na jednu cukrárnu.

,,To nemyslíš vážně!" řekla jsem a skoro jsem se začala smát na celé kolo. Lukáš, tak se ten klučina jmenoval, mi zrovna vyprávěl jednu legrační historku. Bylo to něco o holce, která s ním chodila do třídy, a pak se odstěhovala. ,,Jej, to už je tolik," zadivila jsem se, když jsem pohlédla na hodinky. Tak rychle to uteklo. ,,Už musíš jít?" zeptal se mě. ,,No jo," odpověděla jsem a pomalu jsem se chystala k odchodu. ,,Maxi, jdeme," vybídla jsem psa. Čekala jsem, co se bude dít. To mě ani nepožádá o číslo? A tak jsem se vydala k brance. ,,Počkej," zavolal na mě najednou. ,,Dáš mi tvoje číslo?" zeptal se a já mu ho celá šťastná napsala na kousek papíru. ,,Tak ahoj," rozloučila jsem se. ,,Ahoj," řekl a já pádila na schůzku s Tomášem. Nemyslete si, nejsem ta holka, která chodí s každým. Tomáš je můj nejlepší kámoš. Známe se už od školky a říkáme si skoro všechno. Jenomže s Lukášem jsem se nějak zdržela a za pět minut jsem měla být u Toma.
,,Ahoj!" řekla jsem udýchaně. ,,Deset minut spoždění," upozornil mě Tom. ,,Taky tě ráda vidím," řekla jsem ironicky a vešla jsem do jeho bytu. ,,Tak co tě tak zdrželo?" Vyptával se Tom. Maxík se věnoval jeho čepici a nás si nevšímal, ale Tom se na mě nějak zvláštně díval. ,,Potkala jsem jednoho kluka. Jmenuje se Lukáš a je úplně bezvadný!" začla jsem líčit, ale jeho to moc nezajímalo. ,,Tady máš to CD," změnil Tomáš téma a vrátil mi CD, které si půjčil teprve včera. Vždycky mi je vrací až tak za měsíc. ,,Je ti něco?" zeptala jsem se ho a on jen mávl rukou. Tak už jsem se ho neptala a dělala jsem, že se nic nestalo. Vzala jsem si CD a šla jsem domů.

Utekly dva dny a já měla pořád častější tréninky, a tak jsem Toma dlouho neviděla. Pomalu jsem šla z tréninku domů a v tom mi začal zvonit telefon. Na display blikalo nějaké neznáme číslo. Co když je to Lukáš? ,,Halo? Tady Zuzka," řekla jsem, co nejvíce sexy to šlo. ,,No...Hmm...tady Lukáš," řekl hlas nervózně. ,,Jé! Ahoj Lukáši," řekla jsem překvapeně, jako bych ho vůbec nečekala. ,,No...Volám ti, jestli bys zítra neměla čas, mohli bychom někam zajít," navrhl a já souhlasila. Dohodli jsme se, že mě vyzvedne na tréninku, a pak někam vyrazíme. Nadšeně jsem to musela zavolat Tomovi. ,,Tome, tak si to představ, před chvílí mi volal Lukáš a domluvili jsme si rande," vyklopila jsem na něj. Možná vám přijde divné, že to vykládám jemu. A že by se takové věci měly říkat spíš kamarádce, ale já moc kamarádek nemám. Většinu časi jsem na tréninku, protože bruslení pro mě znamená všechno, a jinak jsem s Tomem. On vždycky reagoval normálně, a proto mě jeho chování překvapilo. ,,Super," řekl jen ironicky. ,,Ale vždyť mě pozval na rande, na to musíš říct víc ne?" zeptala jsem se, ale on to položil. Jenže pak jsem před sebou uviděla Lukáše, stál asi metr ode mě, takže asi tenhle rozhovor slyšel. ,,A...ahoj," pozdravila jsem. ,,Komu jsi volala?" zeptal se Lukáš s úsměvem a já jsem nejspíš hrozně zrudla. Ten TRAPAS! ,,Kámošovi," pípla jsem, ale Lukáš mě nenechal. ,,A co jsi mu chtěla?" vyptával se naschvál. ,,Nic zajímavého," řekla jsem. ,,Tak nic zajímavého jo? To jako nejsem zajímavý?" ptal se a dělal, že se urazil. A najednou jsme stáli asi deset centimetrů od sebe, a pak... jsme se políbili. Jů! Jak on uměl líbat.

Týden utekl jako nic a mě čekali závody v krasobruslení. Už několikrát jsem vyhrála a myslím, že jsem v tom fakt dobrá. Ale co, za chvíli mě čekala schůzka s Lukášem. Po našem prvním polibku jsme spolu oficiálně začali chodit a přes ten týden jsme byli spolu skoro pořád. Je to ten nejbáječnější kluk, kterého znám, myslela jsem si. ,,Poslední úpravy," řekla jsem si sama pro sebe a vydala jsem se ke dveřím. Měla jsem na sobě červené tričko s černým nápisem a kraťoulinkou černou sukni. Moje dlouhé hnědé vlasy splývaly do půlky zad a myslím, že mi to docela slušelo. Pak jsem uslyšela SMSku. Psal mi Lukáš, že se chvíli zdrží a odsunul naši schůzku o hodinu později. Tak jsem se rozhodla, že se ještě vydám za Tomášem, dlouho jsme se neviděli, protože jsem většinu časi strávila s Lukášem. Bylo mi to líto, ale před závody byla spousta tréninků a po nich mě vyzvedl Lukáš. Vždycky jsem se rozhodla, že půjdu o hodinu dřív, abych se mohla stavit za Tomem, ale stejně jsem to nikdy nezvládla a domů jsem přišla nejméně půl hodiny po večerce. Po závodech to Tomovi vynahradím. Rozhodla jsem se a šla jsem k němu. ,,Aho Tome," pozdravila jsem ho. ,,Ahoj Zuzko, co tu děláš?" zeptal se. ,,Přišla jsem tě navštívit, Lukáš posunul schůzku a já neměla co dělat," řekla jsem mu. ,,Pořád ten tvůj Lukáš! A na mě kašleš, ale když nemá čas, tak jsem ti dobrý, co ?" vyjel na mě nečekaně Tom a bouchnul dveřmi. Vlastně ho chápu, ale mohli jsme si promluvit. Celá smutná jsem se vydala na schůzku s Lukášem. Šla jsem asi o půl hodiny, ale viděla jsem, že Lukáš tam už sedí. Najednou jsem si všimla, jak si k němu přisedla nějaká zrzka. Nejprve jsem si myslela, že je to nějaká jeho kámoška a uklidňovala jsem se, abych tam nevtrhla, jak ve filmu a neudělala histerickou scénu pro nic za nic. Jenže pak se políbili. Došla jsem k jeho stolu a lehce jsem o něj ťukla. Lukáš zvednul hlavu a vykulil na mě své modroučké oči. ,,Promiň Zuzko, to je Alena. Vyprávěl jsem ti o ní. Víš, já ji miluji," řekl jen tak. ,,Ale ona bydlí až v Praze a dneska přijela, a tak spolu můžeme klidně chodit, ona tu nebude dlouho," pokračoval klidně. ,,To jako fakt můžeme?" zeptala jsem se ironicky, ale to už se mi do očí valily slzy, a proto jsem se otočila. Nechci, aby mě viděl brečet. On ne! Se slzami v očích jsem se rozběhla pryč. Tom se na mě zlobí kvůli tomuhle... Slzy mi kapaly čím dál tím víc. ,,Zuzko!" Uslyšela jsem ještě Lukášův hlas. Ale pak mi do očí zasvítilo světlo a já ucítila prudký náraz...

O pár hodin později jsem se probudila v nemocnici. Nemohla jsem se hýbat, a pak jsem uslyšela mou diagnózu: ,,Auto do ní vrazilo v plné rychlosti, je zázrak, že vůbec přežila..." Slyšela jsem doktora, který všechno vyprávěl mým rodičům. V tom momentě mi všechno proběhlo v hlavě: Tomáš, Lukáš i ta jeho nablblá přítelkyně. V očích jsem měla slzy a nic jsem neviděla, a pak mě srazilo to auto. Pak už si nic nepamatuju. Jen Lukášův hlas! Myslela jsem že už to nemůže být horší, ale... ,,Zuzana už nejspíš nebude moct chodit," zaslechla jsem jeho poslední slova. Já nemůžu chodit! Nemůžu bruslit! To nemůže být pravda! Nic jiného mě v tu chvíli nezajímalo. Je mi jedno, že jsem v nemocnici, že mě Tomáš nesnáší, že mě Lukáš zradil. Ale proč tohle? Bruslení je pro mě všechno! Bohužel to byla pravda, pár týdnů jsem ležela v nemocnici, a pak mě pustili domů. Rodiče se snažili abych byla šťastná, ale já nemohla. Celý život se mi sesypal. Uběhl týden a já teď sedím u okna a rukou se opírám o topení. Sluníčko na mě svítí a připomíná mi ten osudný den. Paprsky mi svítí do očí jako světla auta... Najednou slyším zvonek. Pomalu se posadím a zajedu ke zvonku. ,,Tady Lukáš," ozve se jeho hlas. To si dovolí jet až sem? Zeptám se sama sebe, ale přesto se vydám dolů, jsem zvědavá, co mi řekne. ,,Ahoj," pozdraví s úsměvem a tváří se jako na naší první schůzce. Já mu ale neodpovídám. Lukáš mě pozdraví ještě jednou. ,,Tak Zuzko! Mě to opravdu mrzí, nevím, co jsem dělal," snaží se mi omluvit, ale já mu nemůžu ani odpovědět. Koukám do těch jeho krásných očí, které vypadají opravdu smutně, ale nemůžu odpustit. ,,Zuzko?" Mluví na mě dál. Chtěla bych mu odpovědět, chtěla bych mu říct, jak mě zklamal. Chtěla bych si to s ním vyříkat, chtěla bych mu říct, jak mi zkazil život, ale nemám na to sílu.
,,Tak se se mnou nebav, jsi na vozíčku a žádný kluk už tě nebude chtít. A já už tě taky nechci!" zařve na mě a jde pryč. ,,Na vozíčku jsem kvůli tobě!" zařve najednou někdo a pak mi dochází, že to řvu já. ,,Nenávidím tě za to, co jsi mi udělal," řvu na něj dál a cítím, že se mi ulevilo.
,,Zuzko, za to si můžeš sama," řekne a ironicky se usměje. V tu chvíli ho nenávidím ještě víc. ,,Jsi neskutečný sobec!" zakřičím na něj. On se otočí a pořádně mi vrazí. Jako by neměl vůbec žádné výčitky, jako bych ho vůbec nezajímala. ,,Já nenávidím tebe, Alena se kvůli tomu se mnou rozešla!" zařve on na mě. Tak proto přišel?Proto se chtěl usmířit?Ona se s ním rozešla a on chtěl jen někoho jako náhradu. A pak mi došlo, že jsme oba stejní. On zradil mě a já Toma. ,,Prosím tě jdi," řekla jsem mu klidně. ,,To bys chtěla? Abych šel? Ale my jsme spolu ještě neskončili!" řval na mě dál. ,,Ale skončili," odpověděl někdo za mě. Byl to Tom. Ani nevím, jak se tu objevil. Lukáš se otočil a chtěl odejít, ale pak se ještě otočil. ,,Je mi z vás zle!" zařval. Ale já ani Tom už jsme ho nevnímali.
,,Tome, je mi líto, co jsem ti udělala," řekla jsem mu. ,,Hrozně se mi po tobě stýskalo," řekl, jako by mě neslyšel. Dřepl si vedle mě a pak mě políbil. A najednou jsem ucítila slabý tah v prstech. ,,Miluju tě," ,,Já tebe taky. A už se těším, až vyhraješ zlatou," řekl. Oba jsme věděli, že tohle je jen malý pokrok, ale teď potřebuju naději a Tom je moje naděje.

( nádherný příběh.. )

Už mám kusek napsaný, ale bude to ještě na dluho..

26. září 2008 v 17:37 | mautinkaa-Liquid Lust |  Oznámení :
Už mám kusek napsaný, ale bude to ještě na dluho a taky nemůžu sedět u pc celej den, tak sry.. :( ještě chvilku pokyte :) a du pokračováát právě teď !

Táák, chtělo by to něco na čtení :)

25. září 2008 v 17:08 | mautinkaa-Liquid Lust |  Oznámení :
Táák, chtělo by to něco dluhého na čteníí :) tak vám tady napíšu pár povídek, tak doufám, zhe rádi čtete :), to bude taky na dluho, ale bude :), zatím ahojky ! :)

Plosíím hlásněte etěě :)

25. září 2008 v 14:27 | mautinkaa-Liquid Lust |  Oznámení :
Plsmky mohli byste plo mě hláásnout tuu :) kujii mooc, pomlžu taky :)

Super schody

24. září 2008 v 19:53 | mautinkaa-Liquid Lust |  TrApAsY !!! xD, :D
Já a můj idol jsem byli společně sami venku, když v tom mu zadrnčel mobil. Přišla mu sms, že má jít domů a pomoct tátovi a autem. Zeptal se mě, jestli bych nešla k nim. Byla jsem moc šťastná a přitom nervózní, že poznám jeho rodiče. Došli jsme až k němu do pokoje a tam jsme si 10 minut povídali, než na něj zavolal táta, ať jde za ním na zahradu. Já jsem šla po schodech za ním, smekla se mi noha, já spadla přímo na něj a skutáleli jsme se až dolů. Rychle k nám přiběhla celá jeho rodinka a začala se nás vyptávat, zda nám nic není. My jsem leželi na zemi v objetí a já byla celá rudá.

Lesní trapas

24. září 2008 v 19:43 | mautinkaa-Liquid Lust |  TrApAsY !!! xD, :D
Minulý týden jsem vzala psa a vyrazili jsme směrem k lesu. Procházka byla pěkná až do chvíle, kdy se mi začalo chtít na velkou. Začala jsem se tedy rychle poohlížet po nějakém listnatém stromu, protože jsem s sebou neměla ani papírové kapesníky. Všude samé smrky! Hurá! Buk! Když jsem vykonala potřebu a vše zamaskovala, všimla jsem si, že jsem ,,to" udělala přímo pod posedem. Toho jsem si před tím bohužel nevšimla. Samozřejmě jsem nevěděla ani o hajném, který na posedu seděl a celou moji akcičku měl přímo na očích. Hajný se poťouchle usmíval a já vzala nohy na ramena. Doufala jsem, že si to nechá pro sebe, ale druhý den o mé akcičce věděla celá vesnice. Náš hajný si totiž v hospodě pustil pusu na špacír. Od teď už si dávám pozor a do lesa si vždy beru papírové kapesníky!

Pyžamo !

24. září 2008 v 19:36 | mautinkaa-Liquid Lust |  TrApAsY !!! xD, :D
Nedávno jsem se zamilovala do jednoho spolužáka ze školy. Byl idolem celé školy! Svěřila jsem se kámošce, ale ta to vzala jako hotovou věc a... Jednoho dne jsem šla po chodbě a udveří viděla toho úžasnýho kluka, jak se baví s mojí kámoškou! Šla jsem k nim a kámoška nás představila. Aůe ten kluk si ze mě začal dělat srandu! Po chvíli mi to došlo. Když jsem ráno pospíchala, tak jsem si zapomněla převlíknout kalhoty od pyžama!!! Celá rudá jsem běžela na záchod a za mnou průvod lidí, kteří se smáli! Nenapadlo mě nic jinýho než vyjít na chodbu a všem s klidem oznámit, že tohle se teď nosí. Všichni padali se smíchem na zem. Myslela jsem si, že všechno bude ok, ale druhej den mě čekal šok! PO celý škole byly vyvěšený moje fotky v pyžamu! Graficky mě změnili a vypadala jsem tam jako malej hnusnej medvěd v pyžamu! A aby toho nebylo málo, tak mě ten kluk odmítl před skoro celou třídou. Ve školní jídelně! Od té doby si raději dávám pozor na to, jak vycházím z domu!

Udělám new rubriku pro trapásky :)

24. září 2008 v 19:27 | mautinkaa-Liquid Lust |  Oznámení :
Udělám new rubriku pro trapásky :) ale nebudou tam jen moe trapas to nee, prostě různé, kámošky - jako anonym .. a časáky :), tak se těšte :)

Ty

24. září 2008 v 19:21 | mautinkaa-Liquid Lust |  Báásničky : )
Máš oči hnědé jako čokoláda,
kéž by takových byla sada.
Vlasy jako tmavé dřevo
a já jsem do tebe úplné střevo.
Pusa jako sladká vášeň,
to pro tebe skládám tuto báseň.
Ruce, chtěla bych se jich držet,
ale můžu jen a jen křičet.
V pohledu samé jiskřičky,
jako na nebi hvězdičky.
Úsměv ozáří snad celý svět,
jsi jak ten nejkrásnější letní květ.
Za tebe dala bych život můj,
tak srdíčko na papír mi namaluj.
Láska je láska, je to ráj,
jako když přiletíš na jiný kraj.
...Miluji tě !

Vrátí se ?

24. září 2008 v 19:07 | mautinkaa-Liquid Lust |  Báásničky : )
V komnatě plné temna a zapomnění,
chlapec dívku přemlouvá.
Ale pro něj v srdci už místo není,
dívka zoufalstvím dýchat přestává.
Plna smutku, zklamání, strachu,
chlapec chce ještě něco zachránit.
,,Máš smůlu hochu,
k tobě už se nikdy nevrátím ! "

Sen

24. září 2008 v 19:04 | mautinkaa-Liquid Lust |  Báásničky : )
Byla jsem v zahradě,
všechno bylo krásný,
on mě držel za ruku,
smáli jsme se a byli šťastný.
Pak mě nesl v náručí a vášnivě mě políbil,
v tu ráno život se mi zalíbil.
Ale najednou otevírám oči
a zjišťuju, že to byl jen sen
a že je další trapnej ( smutnej ) den.
Potkám ho a pozdravím,
on mi ani neodpoví,
hlavu k zemi skloněnou
a na dalším rohu holky loví.
Zklamala mě láska a on taky,
ráda bych si zažila ten sen.
Na křídlech lásky
prolétnou mraky,
a těšit se na další den...

K čemu je láska ?

24. září 2008 v 18:59 | mautinkaa-Liquid Lust |  Báásničky : )
Proč chtějí lidé lásku,
když tolik bolí ?
S každým rozchodem získají
nejednu vrásku.
Copak to za to stojí ?
Asi ano,
s láskou jsou krásné chvíle.
Ale co to ráno,
kdy láska je vzdálená na tři
míle ?
Lidé se potom trápí.
Proč ?Ptají se, když láska jim
schází.
Slzami kapesník skrápí,
ale odpověď stejně nenachází.
Pohled na ně hezký není,
když prožívají utrpení...

Sny

24. září 2008 v 18:54 | mautinkaa-Liquid Lust |  Báásničky : )
Když večer v postýlku ulehám,
jenom Tebe v mysli mám,
moje srdce nechce spát,
chtělo by se s Tebou smát,
v Tvá něžná očka pohledět
a najít v nich ten tajný svět,
ten svět, kde láska kvete jen,
kde splní se snad každý sen,
tam unesla bych Tě ve spánku,
na louku plnou heřmánku,
do ouška bych Ti pak šeptala tiše,
ta dvě slůvka, co mám v skrytu duše,
ta dvě slůvka, co bojím se nahlas říct,
že miluji Tě čím dál víc...
( to je taky nádherná básnička : ) )

Trápení 2.

24. září 2008 v 18:49 | mautinkaa-Liquid Lust |  Báásničky : )
Láska se nezapře.
K radosti by stačilo maličko,
jen jedno milostné psaníčko.
Pošli ho své milé,
bude to roztomilé.
Kolem krku se ti vrhne,
polib ji, než se to zvrhne.
Šance je to jedinečná,
krásná chvíle může to být,
šance je to jedinečná,
tak proč to nezkusit ?
Rty své tiskneš na její,
děvče stydlivé zmizelo v závěji.
Víc ji začínáš poznávat,
než kdy dřív,
lásku teď můžeš rozdávat,
není to hřích.
( to je pěkná básnička :) )

Ztracená

24. září 2008 v 18:44 | mautinkaa-Liquid Lust |  Báásničky : )
Hledám tebe a nemohu najít,
ty máš jinou a já dál nevím,
jestli mě někdy
budeš mít rád.
Hledám sebe a nemohu najít,
já mám tebe a pořád nevím,
jestli tě někdy
přestanu milovat

Ach..ta lááska :)

24. září 2008 v 18:38 | mautinkaa-Liquid Lust |  Moe filozofie =o)
Jsi má láska jediná, s Tebou všechno začíná.
Když mě líbáš krásně, dlouze, podlehla bych ihned touze.
Držíš mou ruku ve své ruce, jsme dva, ale máme jedno srdce..

Polibek 3.

24. září 2008 v 18:36 | mautinkaa-Liquid Lust |  Moe filozofie =o)
Krásné sny a klidný spánek,
polibek Ti nese vánek..