Vždycky bývá těžší boj vzdát, než se dál snažit...Proto nejsem srab !..
Návrat.. x)

Září 2009

Maty se vrací ? Jak to tedy bude ? Stydím se sama za sebe,,

3. září 2009 v 22:42 | :-* LiQuid LuSt :-* |  Oznámení :
Milí čtenáři.. Tímto článkem oslovuji ty, kteří můj blog navštěvovlai pravidelně už od samého počátku, ty kteří tu byli jen párkrát, ale ví, oc o tu jde a proč jsem dočasně s blogováním skončila, ale i ty, kteří jsou tu dnes poprvé.. Skrátka všechny..
Víte.. mám toho na srdci mnohem víc, než sem stihnu napsat.. mám pouhých pár minut..
Ale určitě bych zde chtěla napsat, pár důvodů, proč jsem blogování dočasně ukončila.. neboli pozastavila..
Už někde jsem psala.. je to hned pod tím to článkem.. zhe nemám na blogování náladu.. nemám na něj chut.. Stalo se mi totiž něco.. něco zlého..
Něco.. co bych sem jen nerada zveřejňovala..
Nemohu na to přestat myslet, ani si nedokážete předtsvit jak mi ted je..
Ten šok mě změnil.. jsem taková, jaká jsem nikdy být nechtěla.. Ale mylsím, zhe už jsem konečně natolik silná, abych sem opět mohla přidat pár článků.. POuze článků psaných mou rukou.. Dívala jsem se na staré věci.. které sjem tu dával rok zpět.. Ach bože.. Chce se mi z toho brečet.. ty hloupé názory, ty nevkusné články a komentáře k různým fotkám.. Stydím se.. Tak strašně se stydím.. Chtěla bych to ted napravit.. Chtěla bych tu psát jen to, co opravdu cítím.. Jen to, jak svět skutečně vidím.. Nechi si už na nic hrát, jako v těch minulých článcích..
Ale mazat je nebudu.. Je to vzpomínka, sice né přijemná, ale přece je..
Omlouvám se za dlouhé čekání.. Ještě ted mě to všechno pronásleduje.. Pronásleduje mě minulost.. z minulosti přítomnost, která bude v budoucnu jistě pokračovat.. Hryže mě z toho šeho svědomí.. Tak strašně mě kouše..
Zítra sme možná něco napíšu.. Napíšu sem něco, co vás asi.. asi překvapí..
Některé velmi nemile.. SB.. Určitě se vám ozvu..
Prosím ty, co sem chodí pravidelně, aby se mi pod tento článek ozvali.. Ať vím, jak na tom blog je.. Moc děkuju.. Vaše LiQuid LuSt..
.... spousta věcí se změnila .. :(